LAMPETT, Gustaviansk-stil, 1900-tal.

97744. LAMPETT, Gustaviansk-stil, 1900-tal.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. Två ljusarmar. En elektrisk ljuspunkt. Höjd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 760