HERRBETJÄNT, Gåvans Flisby-Sweden, 1900-tal.

97737. HERRBETJÄNT, Gåvans Flisby-Sweden, 1900-tal.

Höjd ca 108 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 108 cm.

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 1 881