Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
BRÄNNVINSFLASKA, glas, sannolikt Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.
97723. BRÄNNVINSFLASKA, glas, sannolikt Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.
Höjd 18 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18 cm.
Bruksslitage, repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 349