KERAMIKFÖREMÅL, 15 delar, Arvika.

97611. KERAMIKFÖREMÅL, 15 delar, Arvika.

12 assietter, Samuel Johansson.
Krus, Martin Flodén.
Skål samt lampfot sannolikt Arvika, Ej signerade.

Krus med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus, Martin Flodén.

Krus med nagg.

Antal besök: 1 893