TAKLAMPA, 5-armad, mässing och marmor, 1970-tal.

97578. TAKLAMPA, 5-armad, mässing och marmor, 1970-tal.

Höjd 49 cm.

Bruksslitage
Kupor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.

Bruksslitage
Kupor saknas.

Antal besök: 803