MODELLTÅG MÄRKLIN 7 äldre vagnar och äldre räls, växlar med hel mittledare.

97572. MODELLTÅG MÄRKLIN 7 äldre vagnar och äldre räls, växlar med hel mittledare.

Cirka 140 räls, en kors- och 4 växlar. Stoppbock, luftledning, signaler, lampor med mera. Diverse byggnader tillkommer.

Skador och slitage. Många räls med spår av färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 023