97572. MODELLTÅG MÄRKLIN 7 äldre vagnar och äldre räls, växlar med hel mittledare.
Cirka 140 räls, en kors- och 4 växlar. Stoppbock, luftledning, signaler, lampor med mera. Diverse byggnader tillkommer.
Skador och slitage. Många räls med spår av färg.