KERAMIK och GLAS, bl.a. Rörstrand.

97534. KERAMIK och GLAS, bl.a. Rörstrand.

Figuriner, vaser, tallrikar, sparbössa med mera.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 611