LOCKDOSOR 2 st, porslin, Kina.

97525. LOCKDOSOR 2 st, porslin, Kina.

Diameter ca 12 höjd ca 8,5-10,5 cm.

Slitage, Enstaka mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, Enstaka mindre nagg.

Antal besök: 872