GITARR, akustisk, Levin.

GITARR, akustisk, Levin.
974876. GITARR, akustisk, Levin.

Höjd cirka 95 cm, bredd cirka 31 cm.

Bruksslitage, repor, skador, märken, strängar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 248