VÄGGUR, Gustaf Becker, 1920-tal.

97429. VÄGGUR, Gustaf Becker, 1920-tal.

Höjd 76 cm.

Bruksslitage. Nyckel och pendel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.

Antal besök: 2 389