SPEGEL och PALL, ur "Roulette"-serien, AB Nybrofabriken, Fröseke.

97397. SPEGEL och PALL, ur "Roulette"-serien, AB Nybrofabriken, Fröseke.

Grön hårdpapp. Spegelns höjd 168 cm.

Slitage och skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador, fläckar.

Antal besök: 3 668