Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
NILS E JOHANSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 13/260, samt BJÖRN LINDROTH, tillskriven, Litografi.
97293. NILS E JOHANSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 13/260, samt BJÖRN LINDROTH, tillskriven, Litografi.
15 x 26 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
15 x 26 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gomér & Andersson Linköping
1 316