NILS E JOHANSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 13/260, samt BJÖRN LINDROTH, tillskriven, Litografi.

97293. NILS E JOHANSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 13/260, samt BJÖRN LINDROTH, tillskriven, Litografi.

15 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 471