VAS, glas, Klas-Göran Tinbäck, Kosta.

97260. VAS, glas, Klas-Göran Tinbäck, Kosta.

Signerad Kosta 48124 Tinbäck, höjd 14 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 789