VÄGGLAMPOR, ett par, Elit, trol design Börje Claes, 1900-talets andra hälft.

97258. VÄGGLAMPOR, ett par, Elit, trol design Börje Claes, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Kupornas diameter ca 19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 794