JÖRN LARSEN. KOMPOSITION.

JÖRN LARSEN. KOMPOSITION.
970662. JÖRN LARSEN. KOMPOSITION.

Signerad daterad 1965 och numrerad 6/27, bildyta ca 52,5x38 cm.

Någon smuts innanför glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon smuts innanför glaset.

Antal besök: 789