BYRÅ, 5-lådig, vitmålad, sent 1800-tal.

97052. BYRÅ, 5-lådig, vitmålad, sent 1800-tal.

höjd 119, bredd 101, djup 46 cm.

färgslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

färgslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 666