SAMLING KOPPARFÖREMÅL, 18/1900-tal.

970384. SAMLING KOPPARFÖREMÅL, 18/1900-tal.

Blandade storlekar och modeller.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor, fläckar, märken. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 260