HENNING HOUGAARD. Änder i vinterlandskap, olja på duk, signerad.

97003. HENNING HOUGAARD. Änder i vinterlandskap, olja på duk, signerad.

50,5 x 61,5 cm.

Smärre fläckar.

Henning Hougaard (1922–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

50,5 x 61,5 cm.

Smärre fläckar.

Henning Hougaard (1922–1995)

Antal besök: 1 111