SALVADOR DALI. Färglitografi. Signerad och nr 1/J.

96947. SALVADOR DALI. Färglitografi. Signerad och nr 1/J.

"Protect her from misfortunes mistakes ur mappen "Three plays by the Marquis de Sade". Bladstorlek 65 x 50 cm.
Litteratur: Michel-Löpsinger 1246.

Mindre repor på blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor på blad.

Antal besök: 1 944