BORDSLAMPA, tenn, funkis, GAB 1936.

96899. BORDSLAMPA, tenn, funkis, GAB 1936.

höjd 27 cm.

2 slagskador, kantakt saknas samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 27 cm.

Antal besök: 4 405