KRUTHORN OCH SAMEKNIVAR, 4 delar, 1900-tal.

96773. KRUTHORN OCH SAMEKNIVAR, 4 delar, 1900-tal.

Kruthorn med upphängning. Knivar med baljor.

Slitage. Något knivblad anfrätt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 985