PARTI PENNOR, TÄNDARE OCH TÄNDSTICKOR, 1900-tal.

96760. PARTI PENNOR, TÄNDARE OCH TÄNDSTICKOR, 1900-tal.

Blandat parti bestående av tändare, tändsticksaskar samt kulspets och resevoirpennor. Pennor bland annat Mont Blanc och Pierre Cardin.

Slitage. Pennor och tändare ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 214