Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 4 + 1 +1 st, bl.a Luterma, Estland, tidigt 1900-tal.
96718. STOLAR, 4 + 1 +1 st, bl.a Luterma, Estland, tidigt 1900-tal.
Ribbkonstruktion.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ribbkonstruktion.
Slitage och skador.
Gomér & Andersson Linköping
3 327