SERVERINGSVAGN, TIDNINGSSTÄLL samt TAKLAMPA, 1950/60-tal.

96638. SERVERINGSVAGN, TIDNINGSSTÄLL samt TAKLAMPA, 1950/60-tal.

Serveringsvagn längd 50 tot höjd 68 cm.
Tidningsställ tot höjd ca 36 cm.
Taklampa höjd ca 30 cm.

Plast vid handtag på vagn med skador.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampa höjd ca 30 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 068