HERMAN ANDERSSON. Marint motiv. Olja på papp, signerad HA och daterad 1931.

96566. HERMAN ANDERSSON. Marint motiv. Olja på papp, signerad HA och daterad 1931.

70x49 cm.

Smärre skador, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x49 cm.

Smärre skador, smuts.

Antal besök: 4 061