SERVISDELAR, 22 delar , porslin, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

96565. SERVISDELAR, 22 delar , porslin, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Bestående av: 6 koppar med fat, 7 assietter, 7+1 tallrikar, skål.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 7 553