ORIENTALISK MATTA, Kirsehir antik, 155 x 113 cm.

96541. ORIENTALISK MATTA, Kirsehir antik, 155 x 113 cm.

Polykroma färger. Proveniens Kerstin Cruischank.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 729