ARMBANDSUR, Oris, 1970-tal.

965036. ARMBANDSUR, Oris, 1970-tal.

Oris armbandsur med boett i stål, svart urtavla med romerska siffror och vita visare, med självlysande timvisare. Manuellt verk. Ø 36 mm.

Minimalt bruksslitage, främst på boettbotten. Fungerar utan anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 341