SERVISDELAR, 22 delar, "Praktika", Gustavsberg.

96481. SERVISDELAR, 22 delar, "Praktika", Gustavsberg.

5 tallrikar, 5 djupa tallrikar, 10 assietter, kanna samt uppläggningsfat.

Slitage, repor. Kanna med smärre missfärgning, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 002