PARTI NYSILVER, bland annat A G Dufva och GAB.

96396. PARTI NYSILVER, bland annat A G Dufva och GAB.

Bestående av bland annat fat, kaffekanna och bestick.

Slitage, bucklor, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 734