Parti glas 1900-talets mitt.

Parti glas 1900-talets mitt.
96366. Parti glas 1900-talets mitt.

10 slipade remmare på grön fot, 10 sherryglas Kosta,"Sickan" 3 ljusstakar Iittala, 5 raka glas Iittalas samt 12 gröna assietter Skruf.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 812