FÅTÖLJ, sk öronlappsmodell, samt FOTPALL, 1900-talets andra hälft.

96326. FÅTÖLJ, sk öronlappsmodell, samt FOTPALL, 1900-talets andra hälft.

Rosa plysch.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosa plysch.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 662