FÅTÖLJ MED PALL, Alsterbro Möbler, rokokostil.

96153. FÅTÖLJ MED PALL, Alsterbro Möbler, rokokostil.

Brunbetsat trä. Röd/brun skinnklädsel. Pallen brännmärkt.

Bruksslitage, repor och skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 883