ALTARLJUSTAKAR, ett par, 1800 tal.

96079. ALTARLJUSTAKAR, ett par, 1800 tal.

Förgyllda, snidad dekor med bland annat franska liljan.
Höjd 59 cm.

Skador/lagningar/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.

Skador/lagningar/slitage.

Antal besök: 927