TORSTEN RENQVIST. Etsning.

TORSTEN RENQVIST. Etsning.
959909. TORSTEN RENQVIST. Etsning.

Landskap med fragment II. Signerad samt numrerad 47/65 ex. Daterad -60. 48x42 cm.

Mindre ytslitage.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Antal besök: 3 159