TABURETT, 1950-tal med original dyna.

95962. TABURETT, 1950-tal med original dyna.

Taburett, ek, med originaldyna.
Längd 58 x 38, höjd 35 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58 x 38, höjd 35 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 640