PARTI LEKSAKSFIGURER i plast, Starwars, ca 1980-tal.

95896. PARTI LEKSAKSFIGURER i plast, Starwars, ca 1980-tal.

Höjder ca 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder ca 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 894