ARON JERNDAHL. Flicka med vanna, skulptur, brons, signerad.

95856. ARON JERNDAHL. Flicka med vanna, skulptur, brons, signerad.

Gjutarmärkt O. Meyer fud, Höjd ca 20 cm
Utställd på Konstakademien oktober 2011.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 621