PARTI SILVER tot vikt ca 342 gram samt SOPPSLEV, silver.

95850. PARTI SILVER tot vikt ca 342 gram samt SOPPSLEV, silver.

Bland annat kaktänger, servettringar, skedar.
Soppslev stmpl I.L. Klint 1824, längd 43 cm.

Slitage. Enstaka skadro/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 730