MOCCA-, KAFFE- och TESERVIS, ca 48 delar, porslin, "Maria" Rosenthal.

95799. MOCCA-, KAFFE- och TESERVIS, ca 48 delar, porslin, "Maria" Rosenthal.

12 moccakoppar med 12 fat.
11 kaffekoppar med 14+1 fat.
11 tekoppar med 12 fat.
12 assietter dia 17 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.

Bruksslitage. Enstaka mindre nagg. En kaffekopp med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 moccakoppar med 12 fat.
11 kaffekoppar med 14+1 fat.
11 tekoppar med 12 fat.
12 assietter dia 17 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.

Antal besök: 1 219