95799. MOCCA-, KAFFE- och TESERVIS, ca 48 delar, porslin, "Maria" Rosenthal.
12 moccakoppar med 12 fat.
11 kaffekoppar med 14+1 fat.
11 tekoppar med 12 fat.
12 assietter dia 17 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.
Bruksslitage. Enstaka mindre nagg. En kaffekopp med spricka.