NYSILVERFÖREMÅL samt TEXTIL, 1900-tal.

95770. NYSILVERFÖREMÅL samt TEXTIL, 1900-tal.

Brickor, bestick, handdukar, såsskål, gräddkanna samt servettringar.

Slitage, smärre skador, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 515