GLASSERVIS, 72 delar, Gullaskruf.

95741. GLASSERVIS, 72 delar, Gullaskruf.

Med dekor av guldkant.
6 grogg höjd 12,5 cm.
11 vin 10,5 cm.
10 snaps 9 cm
12 selter 7 cm.
12 sherry 7 cm.
10 likör 7 cm.
11 tumlare 5 cm.

Slitage, avlagringar, enstaka mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dekor av guldkant.
6 grogg höjd 12,5 cm.
11 vin 10,5 cm.
10 snaps 9 cm
12 selter 7 cm.
12 sherry 7 cm.
10 likör 7 cm.
11 tumlare 5 cm.

Antal besök: 1 930