LAVOAR, 1900-talets andra hälft.

95737. LAVOAR, 1900-talets andra hälft.

Björk. Skiva och uppsats av sten. Två lådor och skåp. Längd 78, bredd 49, höjd 72 cm (till skivan).

Bruksslitage, uppsatsen behöver ompluggas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 636