WILFREDO LAM. Figurkomposition, färglitografi, signerad samt numrerad 196/262.

95690. WILFREDO LAM. Figurkomposition, färglitografi, signerad samt numrerad 196/262.

65 x 50 cm.

Glas sprucket. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 50 cm.

Antal besök: 828