GOLVLAMPA, Aröd, Ikea, 2000-tal.

956254. GOLVLAMPA, Aröd, Ikea, 2000-tal.

Ställbar höjd, höjd som på bild 125 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 6 401