PROMENADSCOOTER, Blimo, röd.

PROMENADSCOOTER, Blimo, röd.
95594. PROMENADSCOOTER, Blimo, röd.

Med korg, laddare en nyckel samt speglar.

I bruksskick.
Bruksslitage/Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I bruksskick.
Bruksslitage/Slitage.

Antal besök: 3 020