AXEL THEODOR KULLE. Olja på duk, signerad.

95588. AXEL THEODOR KULLE. Olja på duk, signerad.

Landskap med träd, 50 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 829