BORDSPENDYL, signerad Moreau.

BORDSPENDYL, signerad Moreau.
95551. BORDSPENDYL, signerad Moreau.

Brickmärkt "La bonne fermiere", par F Moreau, patinerad metall på marmorsockel, höjd 45 cm, längd 34 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 762