PLANSCHER 2 st, Björn Wiinblad.

95549. PLANSCHER 2 st, Björn Wiinblad.

Ca 99 x 69 respektive 96 x 64,5 cm.

Uppsatta på papp resp masonit. Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 631