STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1950/60-tal.

95529. STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1950/60-tal.

Kromad metall. Stegen klädda med rött laminat.

Bruksslitage, stegen med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 722